HAKKIMIZDA

Hizmet Etmeye Başladık

2013 yılının Haziran ayında Tema Teknoloji A.Ş. yi kurarak ülkemize hizmet etmeye başladık. 2018 yılında Tema Teknoloji A.Ş. ye inşaat ve Gıda sektörünü ekledik ve yazılım geliştirme işini yapması için İmProMatch Yazılım A.Ş. şirketimizi kurduk.

Ülkemize Faydalı Yazılımlar Geliştiriyoruz

 

Yüz Tanıma Sistemi, Plaka Tanıma Sistemi, Video Analiz Sistemi, Medikal Görüntüleme Analiz Yazılımları gibi ülkemize katma değer katacak yazılımları geliştiriyoruz. 

Savunma Sanayi alanı için geliştirmeye başladığımız yazılımlar ile kısa sürede ismini dünya çapında duyurma hedefimize adım adım yaklaşıyoruz.

2015 yılında yeraltı madenciliği için geliştirdiğimiz wifi ile personel takip sistemi ve akabinde 2017 yılında yeraltı tam entegre trafik kontrol sistemini TÜPRAG EldoradoGold firması için geliştirdik. Yeraltı madenciliğinde zaman ve enerji tasarrufu sağlanan proje Dünya'da bu alanda yapılmış ilk ve tek proje özelliğine sahiptir.

2019 yılında ülkemizin ilk yerli gemisi olan TCG ANADOLU ile sözleşme imzalandı. Geminin güvenli alanlara giriş sistemi ve personel yönetim sistemi yazılımları firmamız tarafından yapılacaktır.

2020 yılında; Kuruluş amacı yerli ve milli firmaları, savunma sanayii, sivil havacılık ve uzay sektörlerinde üretim yapmaya teşvik etmek üzere, bilgilendirme, projelerden haberdar etme, projeler etrafında kümeleme, ana yüklenicilerle birlikte çalışma ortamı sağlama, üniversitelerimizle sanayininin senkronize çalışmasını sağlama, devlet desteklerini projelere teksif etme, ülkede olmayan ve fakat mutlaka olması gereken üretim yeteneklerini ülkeye kazandırma, yurt dışı pazar arayışına kollektif destek verme gibi pek çok işlevi yerine getirmek üzere faaliyet göstermek, üyeleri arasında iş birliğini, dayanışmalarını, sistem ve alt sistem projelerinde birlikte iş yapmalarını ve bilgi paylaşımını sağlamak olan SAHA İstanbul ailesine katıldık.

2017 yılında Meme Kanserinin tespitini yaparak başladığımız Medikal Görüntüleme Analiz yazılımlarımıza, 2018 yılında retina hastalıklarının tespiti ve 2019 yılında akciğer hastalıklarının tespiti yazılımlarımızı ekledik. 

2020 yılında akciğer filmi ile tespitini yaptığımız akciğer hastalıklarına Covid-19 teşhis modülümüzü ekledik. Akciğer filmi ile 1 saniye kadar kısa sürede hastalığın tespiti yapılabilmektedir.

© 2019 impromatch

  • Instagram - Beyaz Çember
  • YouTube - Beyaz Çember
  • Facebook - Beyaz Çember
  • LinkedIn - Beyaz Çember